fbpx

Om oss i

Reinhartsen Media

Vi er stolte over å være en av Norges ledende aktører på sosial markedsføring.


Et markedsføringsbyrå for fremtiden.

Reinhartsen Media er et kreativt markedsføringsbyrå med spisskompetanse på å skape gode og engasjerende historier i sosiale medier.

Vi startet i 2015, med ambisjon om å utfordre, fornye og revitalisere bransjen. De siste årene har vi skapt suksess-historier for både kunder og egne merkevarer. Vi er opptatt av å skape gode resultater ved å tilrettelegge for en sosial og dynamisk dialog med markedet, fordi vi faktisk bryr oss. Vi drives av å bygge gode relasjoner og opplevelser for alle involverte.

Reinhartsen Media er ledende innen sosial markedsføring med særskilt fokus på fortjente og eide flater. Vi tror på å være budskapet for det vi tilbyr.

Er det noe du lurer på, eller noe vi kan hjelpe deg med? Kontakt oss


Daniel Maudal Key Account Manager
daniel@reinhartsenmedia.com
Herman Berger Content producer
herman@reinhartsenmedia.com
Kristoffer Bø Marketing Assistant
kristoffer@reinhartsenmedia.com
Markus Gaarder Account Manager
markus@reinhartsenmedia.com
Nicolay Reinhartsen Chief Executive Officer
nicolay@reinhartsenmedia.com
Stian Reinhartsen Chief Brand Officer
stianr@me.com