fbpx

Reinhartsen Media

Vi er stolte over å være en av Norges ledende aktører på sosial markedsføring.



Reinhartsen Media er et kreativt markedsføringsbyrå med spisskompetanse innen historiefortelling på sosiale medier.

Selskapet ble startet i 2015 med ambisjon om å utfordre, fornye og revitalisere bransjen. Vi markerte oss tidlig innen markedsføring på Snapchat og Instagram, og siden den tid har vi utvidet produktene til å inneholde alt fra annonsering og videoproduksjon, til animasjon og design. Vi er i dag stolte av å være en total-leverandør på digital markedsføring for flere av Norges største offentlige og private selskaper. Som et bevis på at vi er lidenskapelig opptatt av sosiale medier har vi siden begynnelsen bygget opp egne kontoer på Instagram fra scratch til å nå ha over 1.2 millioner følgere. Vårt mål er å alltid utfordre status quo, slik at kundens leveranser både er relevant og engasjerende.

Har du noen spørsmål, eller ønsker du hjelp? Kontakt oss



Erik Teigland Content Producer & VFX-artist
erik@reinhartsenmedia.com
Herman Berger Head of content
herman@reinhartsenmedia.com
Kristoffer Bø Social Media Manager
kristoffer@reinhartsenmedia.com
Markus Gaarder Creative Director
markus@reinhartsenmedia.com
Stian Reinhartsen Chief Brand Officer
stian@reinhartsenmedia.com
Nicolay Reinhartsen Chief Executive Officer
nicolay@reinhartsenmedia.com