fbpx

Reinhartsen Media

Vi er stolte over å være en av Norges ledende aktører på markedsføring på sosiale medier.



Reinhartsen Media er et kreativt innholdsbyrå med spisskompetanse innen historiefortelling i sosiale medier.

Selskapet ble startet i 2015 med ambisjon om å utfordre, fornye og revitalisere bransjen. Vi markerte oss tidlig innen markedsføring på Snapchat og Instagram, og siden den tid har vi utvidet produktene til å inneholde alt fra annonsering og videoproduksjon, til animasjon og design. Vi er i dag stolte av å være en total-leverandør på digital markedsføring for mange store og små selskaper, både offentlige og private. Som et bevis på at vi er lidenskapelig opptatt av sosiale medier har vi siden begynnelsen bygget opp egne kontoer på Instagram fra scratch til å nå ha over 4 millioner følgere. Du kan lese mer om dette her. Vårt mål er å alltid utfordre status quo, slik at kundens leveranser både er relevant og engasjerende.

Har du noen spørsmål, eller ønsker du hjelp? Kontakt oss



Nicolay Reinhartsen Daglig leder og seniorrådgiver
nicolay@reinhartsenmedia.com
Markus Gaarder Art Director & Rådgiver
markus@reinhartsenmedia.com
Stian Reinhartsen Seniorrådgiver
stian@reinhartsenmedia.com
Kristoffer Bø Digital rådgiver
kristoffer@reinhartsenmedia.com
Henrik Utne Innholdsprodusent
henrik@reinhartsenmedia.com
Markus Sæter Innholdsprodusent og digital markedsfører
markussaeter@reinhartsenmedia.com
Simon Andernach Johannesen Social Media Manager
simon@reinhartsenmedia.com